AU2 İKİNCİ EL ARAÇLAR

Piyasadan kullanılmış araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, doğal olarak, belki uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Aracın ciddi kaza geçirip geçirmediği, mekanik aksamında arıza olması gibi teknik risklerden, aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki risklerden kaygı duyabilirsiniz. ALİUĞURLU ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Firmamızda takasa alınan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilir ve sonuçları müşteriyle paylaşılır. Ayrıca , tescil işlemleri müşteri adına otoeksper bayisi tarafından gerçekleştirilir, alıcınının bürokratik işlemlerle uğraşmasına gerek kalmaz.

Satılan her araç ücretsiz olarak oto kuaför işleminden geçirilir ve müşteriye teslim edilir. “Garanti” hizmetiyle müşteriler garantili ikinci el otomobile sahip olma imkanına da sahip olmaktadırlar.

Müşteri memnuniyetini ve tam hizmet esasını felsefe edinen ALİUĞURLU bu alanda çalışmalarına her geçen gün bir yenisini eklemektedir.

 

Web Tasarım